репозитарійїниОприлюднено чергове щорічне видання міжнародного рейтингу репозитаріїв «TRANSPARENT RANKING: Institutional Repositories By Google Scholar» від Webometrics. Він включає близько 4 тисяч цифрових відкритих архівів світу, у тому числі  90 українських.

Інституційний репозитарій Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного посів 32 місце з 90 українських вишів.

Міжнародний рейтинг репозиторіїв, який є частиною Webometrics, обчислює кількість документів, розміщених у сховищах відкритого доступу, і ступінь їх індексації Google Scholar. Метою рейтингу є підтримка ініціативи відкритого доступу до наукових публікацій та інших академічних матеріалів в електронному вигляді, оцінка рівня відкритості академічних ресурсів та їх інтеграції у світовий інформаційний простір.

За результатами опублікованого рейтингу ElarTSATU посів достойні позиції:

• 1 місце серед 16 аграрних ЗВО України;
  • 3 місце серед інституційних репозитаріїв Запорізької області (після ЗНУ і ЗДМФУ);
  • 32 місце серед репозитаріїв ЗВО України;
  • 459 місце серед 3924 інституційних репозиторіїв світу;
  • Кількість проіндексованих документів у Google Scholar становить 13 400.

За останніми даними, колекція репозитарію ElarTSATU налічує понад 16300 документів. Завдяки плідній роботі науковців ТДАТУ, а також колективу наукової бібліотеки, щодня формується гідний рейтинг університету у національних і світових рейтингах.

Дякуємо усім науковцям університету за підтримку відкритої науки, за плідну співпрацю з бібліотечними фахівцями університету, завдяки якій активно наповнюється репозитарій ТДАТУ. Робота триває!

Детальніше https://repositories.webometrics.info/en/institutional