Тиждень поезіїЗ 16 до 24 березня в Україні тривав Національний тиждень читання поезії. «Національний тиждень читання» – щорічна активність Українського інституту книги.

Тема тижня поезії 2024 – ДІМ. Гаслом став рядок із вірша сучасної української поетки Ірини Шувалової – «Ріки незмінно течуть додому». У візуальній частині Український інститут книги використав фрагмент однієї з картин циклу «Сни про дім» воїна, поета й художника Валерія Пузіка.

Для мелітопольців, які покинули свої домівки, ця тема дуже близька і болюча.

Поняття «дім» для кожного з нас набуло щемкого й навіть сакрального значення. Дім для нас тепер про повертання і чекання, про безумовну віру в тих, хто за цей дім бореться. Дім – це світло, котре гріє, навіть, коли вас розділяють сотні кілометрів. Дім – це чуття себе частиною чогось більшого, частиною родини. Дім – це Україна, це наш ТДАТУ, це наш тимчасово окупований Мелітополь, це наші квартири і дома заселені чужинцями….

Наукова бібліотека впродовж тижня  читання поезії, публікувала вірші, які надсилали наші читачі.. Студенти також не залишились осторонь. Студія Творче дихання студентів ТДАТУ на своєму youtube каналі розмістили літературно-музичні композиції.