У наш час питання забезпечення доброчесності у закладах вищої освіти набуває стратегічного значення. З цієї позиції зростає актуальність у визначені процесів, які виникають під час освітньої і наукової комунікації між викладачами і студентами. Важливим є обізнаність здобувачів вищої освіти та науково-педагогічних працівників про поняття академічної доброчесності та інструментарію щодо протидії академічній недоброчесності.

З метою  розширення обізнаності з питань академічної доброчесності викладачі кафедри комп’ютерних наук постійно беруть участь у безлічі семінарах, вебінарах та інших заходах.  Так доцентом кафедри Оксаною СТРОКАНЬ успішно пройдений курс «Академічна доброчесність: он-лайн курс для викладачів». Курс є корисним і мотиваційним, так як розкриває теоретичні аспекти академічної доброчесності та фактори, які впливають на культуру академічної доброчесності здобувачів вищої освіти; вчить як застосовувати теоретичні знання на практиці у викладанні та науковому керівництві

Основоположними принципами академічної порядності має бути чесність, довіра, повага, справедливість та відповідальність, яких слід дотримуватись усім учасникам академічного простору!

Сертифікат “Академічна доброчесність, як запорука підвищення якості освіти”