З 08 по 12.11.2021 року у форматі Zoom-конференції викладач кафедри комп’ютерних наук доцент Дмитро ЛУБКО пройшов сертифікаційну освітню програму за темою „Вербалізація і візуалізація в науці та освіті”. Підвищення кваліфікації передбачало декілька семінарів в онлайн-режимі.

9.11.2021. Проведення семінару на тему «Візуалізація даних в сучасному просторі» провела доктор філологічних наук, професор Тетяна ШАРОВА. Під час семінару розглядались питання, які стосуються візуалізації даних. Лектор представила слухачам функціонал створення сучасних графічних презентацій та долучила до практичної роботи над Google презентаціями, що суттєво розширює кордони під час роботи з графічними об’єктами в дистанційному режимі. Було зроблено акцент на можливостях надання доступу до Google презентацій різноманітним учасникам освітнього процесу чи групам.

10.11.2021. Проведення семінару на тему «Інфомедійна грамотність та розвиток критичного мислення: візуальне сприйняття» провів завідувач кафедри комп’ютерних наук, кандидат педагогічних наук, доцент Сергій ШАРОВ. Під час семінару були розглянуті питання, що стосувалися особливостей медіаграмотності та медіаосвіти, види впливу на особистість та суспільну думку. Учасники семінару ознайомилися з різними видами фейкової інформації (фотографіями, тестовими та відеоматеріалами). Корисною була інформація про ресурси з медіаграмотності, які викривають фейкові новини, а також підвищують рівень медіакультури громадян.

12.11.2021. Проведення семінару на тему «Технології сторітеллінгу та інтерактивні методи візуалізації історій» провела доцент, кандидат філологічних наук Аліна Землянська. По завершенню кожного семінару учасники зібрання мали змогу поставити питання лектору, на які отримали вичерпні відповіді. Така форма роботи дозволила слухачам зануритись у сучасні технології та спробувати власні сили у напрямку роботи в онлайн-режимі. Також всі присутні гарно впоралися із поставленими лекторами завданнями.

За результати проведення семінару всім учасникам були видані відповідні сертифікати.

Підготував доцент Дмитро ЛУБКО