17 листопада відбулася зустріч здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» факультету енергетики і комп’ютерних технологій з керівником Центру кар’єри та працевлаштування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного НАТАЛІЄЮ РУГНО. На цій зустрічі були також присутні студенти групи 21МБКН (куратор Строкань Оксана Вікторівна).

Найважливішою функцією центру є аналіз ринку праці, зокрема можливостей, які він пропонує, та вмінь, які потрібні для успішного працевлаштування.

Під час зустрічі були висвітлені питання щодо нормативної бази і важливості працевлаштування студентів-випускників на своє перше робоче місце. Студенти мали чудову нагоду поставити актуальні запитання, а Наталія Ругно – відповісти на них.

Дякуємо Наталії  Сергіївні і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!