Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного включено до переліку навчальних закладів, які впроваджують елементи дуальної форми навчання в освітній процес. Основне завдання дуальної форми навчання – подолання розриву між теоретичною і практичною підготовкою, освітою і виробництвом та підвищення якості підготовки майбутніх фахівців.

Так в рамках пілотного проєкту з впровадження дульної форми освіти в закладах вищої освіти 18 листопада 2021 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми другого року запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України», на якій були присутні викладачі кафедри комп’ютерних наук доцент Сергій ШАРОВ та доцент Оксана СТРОКАНЬ, як куратор дуальної форми здобуття освіти на кафедрі.

Під час проведення конференції були обговорення важливі питання щодо успіхів впровадження дуальної форми навчання в освітній процес, проблеми, які виникають під час цієї форми навчання, та перспективи подальшого розвитку. Питання дуальної освіти розглядалося з позицій усіх стейкхолдерів даного процес. Ділися досвідом, висловлювали свої пропозиції і представники  освітніх закладів, і роботодавці, і самі студенти.

Після доповідей і презентацій в форматі «відкритого мікрофону» учасники семінару мали можливість поставити питання спікерам щодо проблем і перспектив впровадження дуальної форми здобуття освіти в Україні.

Конференція пройшла на високому науково-практичному рівні!