23 листопада на кураторській годині відбувся захід на тему «Особливості взаємодії між студентом та викладачем у часи невизначеності та швидких змін». Доповідачем на вебінарі була доктор педагогічних наук, професор, завідувач лабораторії професійної кар’єри Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України Олена Анатоліївна Титова.

Вебінар складався з певної інформації лекційного характеру, а також велика увага приділялася взаємодії зі студентами та викладачами у формі діалогу. Спочатку студенти були залучені до відповіді на питання: «Для чого Ви навчаєтеся в університеті?, Чого очікуєте від навчання?, Як Ви бачите співпрацю студента і викладача у вищій школі?». Багато активних студентів та викладачів брали участь в обговоренні питань, викликів, з якими зараз стикаємося щоденно, ділилися своїми думками та досвідом.

У ході проведення вебінару були представлена корисна інформація, поради щодо дій в умовах невизначеності. Так, наприклад, було висвітлено можливі варіанти у BANI – світі, що передбачає планування, обізнаність, дії без очікувань та інтуїцію.

Також в ході проведення заходу звернули увагу на навички, які необхідні в умовах сьогодення. Обговорили, що саме диктують нам умови сьогодення.