20 вересня 2023 р. розпочалися заняття за програмою підвищення кваліфікації «Академічна доброчесність, відкрита наука та штучний інтелект: як створити доброчесне освітнє середовище». Цикл вебінарів організовано за участю Сумського державного університету, Центру українсько-європейського наукового співробітництва та компанії Plagiat.pl. Участь у програмі підвищенні кваліфікації є безоплатною.

2

Всього передбачається провести 4 вебінара упродовж 18 вересня – 18 жовтня 2023 року. Участь у програмі підвищення кваліфікації беруть завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ та доцент кафедри комп’ютерних наук Анатолій ЗЕМЛЯНСЬКИЙ.

main

Спікером першого дня навчань виступив Артем Артюхов – кандидат технічних наук, доцент, старший дослідник, керівник Групи сприяння академічній доброчесності Сумського державного університету, член Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, міжнародний інженер-педагог (Ing.Paed.IGIP), координатор модуля Жана Моне «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», в межах якого реалізується програма.

7

Навчальне навантаження, передбачене програмою підвищення кваліфікації, становить 1 кредит ECTS (30 годин), з них 8 годин лекцій, 12 годин самостійного вивчення матеріалів і 10 годин для самостійної підготовки есе. Кожен учасник програми підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник есе електронній формі.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ