21 вересня 2023 р. в режимі онлайн відбулась зустріч науково-педагогічних працівників з представниками Навчально-наукового центру ТДАТУ. Зустріч була призначена з метою проведення роз’яснювальної роботи з питань підготовки навчальних видань до друку та процедури їх планування, експертизи й надання грифу вченої ради ТДАТУ. На зустрічі були присутні викладачі кафедри комп’ютерних наук, зокрема Сергій ШАРОВ, Юлія ХОЛОДНЯК, Анатолій ЗЕМЛЯНСЬКИЙ, Ольга ЗИНОВ’ЄВА та ін.

main

Під час робочого засідання начальник ННЦ Тетяна ШАРОВА наголосила на важливості вчасного забезпечення освітнього процесу актуальними фаховими виданнями. Спікерка наголосила на тому, що у професорсько-викладацького складу Університету великі спроможності, що дозволяє викладачам ТДАТУ створювати високоякісний навчально-науковий продукт. Тетяна ШАРОВА презентувала візуально-графічну доповідь, що дозволило чітко виокремити подальші кроки від планування навчальних видань до затвердження на вченій раді університету.

111

По завершенню заходу учасники зустрічі мали змогу задати питання, на які почули вичерпні відповіді. До обговорення долучився і завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Сергій ШАРОВ, який наголосив на потребі у створення навчальних видань, оскільки експерти з акредитації освітніх програм Національного агентства із забезпечення якості освіти звертають на це увагу та відтворюють дану інформацію у звітній документації.

222

У подальшому Навчально-науковий центр ТДАТУ планує проводити різноманітні консультації, робочі зустрічі з питань розробки методичних рекомендації та процедури їх затвердження.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ