24 вересня відбувся захід «Академія початківця», що було організовано та проведено ГО «Інноваційні обрії України». Модератором заходу «Академія початківця» був Сергій ШАРОВ, співзасновник ГО «Інноваційні обрії України», кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри комп’ютерних наук Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Також до заходу долучився доцент кафедри комп’ютерних наук, член ГО «Інноваційні обрії України», Анатолій ЗЕМЛЯНСЬКИЙ.

main

Спікерами заходу були представники різних закладів вищої освіти, зокрема:

Дар’я Гурова – кандидат географічних наук, доцент  кафедри туристичного, готельного та ресторанного бізнесу Національного університету «Запорізька політехніка», волонтер Загону швидкого реагування Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України.

Яна Приступа – аспірант Криворізького державного педагогічного університету, асоційований член Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Іван Комаровський – провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Національного університету «Одеська політехніка», старший викладач кафедри менеджменту, фінансів і бізнес-технологій Інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка».

11

Спікери поділилися власним досвідом наукової, волонтерської та проектної діяльності. Після кожної доповіді, що відбувалась у форматі бліц-презентації, до спікерів від учасників заходу були питання, на які надані вичерпні відповіді.

Слід зазначити, що співпраця викладачів кафедри комп’ютерних наук з ГО «Інноваційні обрії України» відбувається на основі нещодавно підписаного МЕМОРАНДУМУ ПРО ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ про співпрацю та взаємодію Громадської організації «Інноваційні обрії України» та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Викладачі кафедри комп’ютерних наук і надалі планують долучатися до аналогічних заходів.

Вдячні організаторам за можливість долучитися до «Академії початківця», де кожний учасник є фахівцем у певній галузі знань.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ