З 2018 року Україна здійснює заходи, присвячені кібербезпеці в Україні. Цього року в рамках IV Місячника кібербезпеки в Україні в період з 1 по 31 жовтня відбуваються круглі столи, семінари з питань кібербезпеки та багато інших заходів.

Викладачі кафедри комп’ютерних наук та здобувачі вищої освіти ОПП «Комп’ютерні науки» не залишились осторонь цієї події. 27.10.2021 на кураторській годині групи 11КН, у форматі онлайн, відбувся захід до Дня кібербезпеки. На ньому був присутній в.о. зав. кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ, який у передмові зазначив основні моменти, що стосуються значення інформаційної безпеки для громадян, підприємств, країни в цілому.

Куратор  групи Ганна ГЕШЕВА розповіла про основні засади кіберезпеки в Україні. Особливу увагу Ганна Валеріївна звернула на забезпечення інформаційної безпеки, навела практичні поради, що охоплюють багато сфер діяльності людини: як правильно поводити себе в інтернеті, особливості при роботі з операційними системами, безпека електронних фінансів, поводження з персональною інформацією, безпечна робота з мобільними пристроями, безпека в умовах інформаційної війни тощо.

Здобувачі вищої освіти виявили зацікавленість до даної теми та активно дискутували впродовж заходу. Це свідчить про важливість висвітлення питань  захисту персональних даних, медіаосвіти та кібербезпеки.

Інформацію підготувала ас. Ганна ГЕШЕВА