29.10.2021 завідувач кафедри комп’ютерних наук, доцент Сергій ШАРОВ долучився до обговорення питань академічної доброчесності у межах проведення V Усеукраїнської науково-практичної конференції «Інновації в освіті і педагогічна майстерність учителя-словесника». Захід відбувся на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка в онлайн режимі.

На пленарному засіданні викладач ТДАТУ імені Дмитра моторного, начальник Центру незалежного оцінювання Тетяна ШАРОВА  виступила із доповіддю «Академічна доброчесність і академічне письмо: цифровізація та комунікація». Під час доповіді була висвітлена корисна інформація щодо онлайн курсів з академічної, розташованих на україномовних платформах масових відкритих онлайн курсів. Слід зазначити, що викладачі кафедри комп’ютерних наук часто використовують освітні онлайн платформи для підвищення власної кваліфікації.

Під час секційних засідань доцент Сергій Шаров доповів на тему «Комп’ютерний сленг у навчальній діяльності майбутнього фахівця з інформаційних технологій». Така тематика ще раз підтверджує, що інформаційні технології, зокрема комп’ютерні наук, глибоко інтегровані у різні сфери господарства, виробництва, науки, суспільства.

Дякуємо організаторам конференції за організацію заходу на високому рівні та встановлення міжгалузевих зв’язків.

Інформацію підготував доц. Сергій ШАРОВ