Згідно Листа № 21/08-1948 від 06.11.2023 Перший тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей та перший етап Всеукраїнської студентської олімпіади у 2023/2024 навчальному році рекомендується проводити в закладах вищої освіти, які забезпечують виконання відповідних заходів безпеки.

Разом з тим, заклади вищої освіти в межах автономії можуть ініціювати проведення будь-яких студентських інтелектуальних змагань міжнародного, всеукраїнського рівнів з виданням відповідного наказу.

Зважаючи на це, кафедра комп’ютерних наук почала підготовку студентських наукових робіт для участі у Конкурсі. Вже є перші напрацювання. Побажаємо нашим здобувачам вищої освіти успіху.