09 листопада 2023 р. представники факультету ЕКТ зустрілись зі здобувачами освіти Мелітопольського фахового коледжу ТДАТУ з метою профорієнтаційної роботи.

У процесі зустрічі на платформі Google Meet декан факультету, к.т.н., доцент, Сергій ГАЛЬКО ознайомив студентів з особливостями ступеневого переходу між коледжем та університетом.

Завідувачка кафедри “Електроенергетика і електротехнології”, Юлія ПОСТОЛ, презентувала цьогорічним випускникам коледжу освітню програму “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”. Були представлені презентації з захистів переддипломних практик бакалаврів на закордонних підприємствах, де вони суміщають трудову діяльність та здобуття вищої освіти в актуальному форматі дуальної освіти.

222

Завідувач кафедри “Комп’ютерні науки”, к.пед.н., Сергій ШАРОВ, представив випускникам коледжу освітню програму “Комп’ютерні науки”. Було представлено відео та мультимедійні матеріали, що характеризують ОП та спеціальність в цілому.

Шановні абітурієнти, чекаємо вас у ТДАТУ, на спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»!