Наукова діяльність здобувачів освіти та особливо науково-педагогічних працівників є обов’язковим елементом  життєдіяльності закладу вищої освіти. Наукова діяльність може відбуватися у різних формах, зокрема публікація наукових статей, участь у науково-практичних конференціях тощо.

Цього разу викладачі кафедри комп’ютерних наук та здобувачі вищої освіти другого (магістерського) рівня ОП «Комп’ютерні науки» долучились до участі у Всеукраїнській заочній науково-практичній конференції «Українські студії в європейському контексті», що відбулася 20 жовтня 2023 року. Серед викладачів це завідувач кафедри КН, Шаров С.В., доцент Мірошниченко М.Ю., доцент Землянський А.М., старший викладач Зіновієва О.Г. та ін. Серед здобувачів до конференції долучились Назаров Є., Коломоєць Д., Веререщега Ю. та ін.

На сьогодні всі учасники конференції отримали сертифікати участі, програму конференції та збірник наукових праць «Українські студії в європейському контексті» (№7, 2023), де відображені результати виступів та наукових здобутків учасників.

Щиро дякуємо організаторам конференцій та плануємо надалі брати участь у таких заходах.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ