На кафедрі КН з 2014 року працює гурток: «Інтелектуальні та експертні системи» під керівництвом  к.т.н., доцента Лубка Дмитра Вікторовича.

До складу гуртка у 2019-2020 н.р. входять наступні студенти: Вєдєнєва А.О. (31 КН); В’юник А.В. (41 КН); Фесенко О.К. (21 СКН); Беліменко М.Ю. (21 СКН); Дроздов О.О. (21АІ); Нагорний В.О. (21АІ),  Заліканов К.С. (21ГМ).

Свої знання, наукові результати, вміння організувати та проводити презентацію робіт, студенти відточують на засіданнях наукового гуртка.

За цей час роботи гуртка підготовлені дві науково-дослідні роботи для участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт на теми роботи з платформою Ардуїно.

За доповідями конференції були написані тези, які ввійшли до складу «Матеріалів VII Всеукраїнської науково-технічної конференції магістрантів і студентів за підсумками наукових досліджень 2019 року»збірник за посиланням.

ТЕМИ ДОПОВІДЕЙ ЗА ТЕМОЮ НАУКОВОГО ГУРТКА

1 . Студент – Дроздов О.О.

Тема доповіді: „Платформа Arduino – як засіб проектування та вивчення основ програмування та електротехніки”.

Місце та захід: VII Всеукраїнська науково-технічна  конференція магістрантів і студентів ТДАТУ. Факультет енергетики і комп’ютерних технологій.

Дата доповіді: 11 листопада 2019 р.

1. Студенти – Нагорний В.О., Заліканов К.С.

Тема доповіді: „Переваги та недоліки платформи Arduino для підготовки майбутніх агроінженерів, енергетиків та фахівців з комп’ютерних наук”.

Дата доповіді: 12 листопада 2019 р.