02.02.2022 на кураторській годині студенти 11КН групи розглянули тему “Time management. Управління часом”, підготовлену куратором групи Ганною ГЕШЕВОЮ. Було розглянуто переваги тайм-менеджменту; наслідки поганого управління часом; поради для ефективного управління часом, що включає методи тайм-менеджменту, які можна застосовувати для самоорганізації; а також було акцентовано увагу на програмах для керування часом і книгах з тайм-менеджменту.

Тайм-менеджмент – це техніки та методи для управління часом, це самоорганізація та управління собою. Тайм-менеджмент допомагає людині або компанії планувати час та економити ресурси. Важливо вміння ефективно розпоряджатися своїм часом. Грамотне управління часом веде до підвищення ефективності та продуктивності, менше стресу та більшого успіху в житті.

Важливими навичками сьогодення є: можливість ефективно планувати свій час, вміння комунікувати з людьми, знаходити рішення в проблемних ситуаціях, а також багато інших важливих soft skills, які студенти мають розвивати та удосконалювати в межах університету під час навчання.

За матеріалами Ганни ГЕШЕВОЇ