22 січня завідувач кафедри комп’ютерних Сергій ШАРОВ наук взяв участь в онлайн-марафоні «Культура медійного діалогу в регіональному, національному та міжнародному контекстах». Захід відбувся у межах проєкту «Медіа&Капсули», який спрямовано на партнерську взаємодію у  формуванні м’яких навичок інфомедійної грамотності у здобувачів вищої освіти.

Модератором заходу була докторка педагогічних наук, професор, завідувачка кафедри Олена Семеног. До онлайн марафону долучилися більше 100 учасників з різних куточків світу та нашої держави. В день святкування Дня Соборності України від них лунали привітання та побажання добробуту, здоров’я, єдності думок та корисних справ.

Слід зазначити, що на базі ТДАТУ періодично проводяться сертифікатні програми, зокрема «Вербалізація і візуалізація в науці та освіті», на якій розглядаються питання інфомедійної грамотності та критичного ставлення до інформації.

Щиро дякуємо організаторам такого потужного заходу за можливість долучитися до обговорення результатів проєкту та можливість поспілкуватися з інформедійною спільнотою.

Підготував доцент Сергій ШАРОВ