Найбільш максимально професійні вміння та soft skill розвиваються у процесі командної роботи. Залучення молоді до спільної праці над вирішенням певного кейсу сприяє формуванню в них комунікативних, лідерських якостей, дозволяє розвинути критичне мислення тощо.

Саме на це орієнтована діяльність платформи «IT Паросток», яка пропонує майбутнім фахівцям розвинутись професійно та особистісно. Її місія полягає у побудові в IT-секторі соціальних сходинок, по яких будуть підніматися найактивніші і талановиті студенти. Маючи зв’язки з різними закладами вищої освіти та роботодавцями, «IT Паросток» формує перелік перспективних кейсів та залучає до них молодь.

На одній з настановчих конференцій, яка вібулася 02.02.2022 та була присвячена використанню криптовалют, були присутні здобувачі вищої освіти спеціальності «Комп’ютерні науки» та завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ у ролі спостерігача. Спікером заходу під назвою «IT Паросток: Криптовалюти, блокчейн та NFT» був засновник благодійної програми «IT-Паросток» Андрій РОГОВСЬКИЙ. Він зупинився на основних етапах та правилах під час роботи над кейсом, звернув увагу на легітимності їх діяльності та абсолютної добровільності.

Наприкінці зустрічі учасники конференції задавали доволі цікаві та водночас професійні питання, що стосувалися використання криптовалют. Спікер відповіді на кожне із заданих запитань. В цілому, захід було проведено інформативно та корисно. Надалі кафедра комп’ютерних наук планує долучатися до цікавих кейсів, організованих платформою «IT Паросток».

Інформацію підготував доцент Сергій ШАРОВ