Профорієнтація – невід’ємна складова роботи кафедри! 10.11.2020 р. старший викладач кафедри комп’ютерних наук Зінов’єва О.Г. разом із викладачами кафедри іноземних мов Кривонос І.А. та Гладких А.В. відвідали різнопрофільну школу І-ІІІ ст. «Прометей» с. Костянтинівка.

Майбутнім абітурієнтам було надано детальну інформацію про вступну компанію і основні вимоги до вступу у ТДАТУ у 2021 році, роздано рекламний матеріал, доведена інформація про спеціальності ТДАТУ, зокрема «Комп’ютерні науки».

У результаті бесіди багато школярів зацікавились можливістю вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету.

Викладачі побажали учням успішно скласти ЗНО та запросили вступати до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Сподіваємося на зустріч з учнями школи в якості НАШИХ СТУДЕНТІВ!