Знання правил дорожнього руху – запорука безпечного життя!

З метою активізації профілактичної роботи щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму в ТДАТУ проходить Тиждень безпеки дорожнього руху, активними учасниками якого є студенти. Правила дорожнього руху потрібно поважати і дотримуватись. Кожне слово, що міститься в них – це знання і життєвий досвід, здобутий на тяжких помилках минулих поколінь, інформація, яка може врятувати нам життя. Кожне правило – це захист від небезпек, що можуть виникнути з учасниками дорожнього руху на дорозі!

10.11.2015 р. на кафедрі «Мобільні енергетичні засоби» було проведено конкурс «Кращій зі знань правил дорожнього руху», в якому прийняли участь 20 студентів Механіко-технологічного факультету. За підсумками конкурсу було визначено кращого!

Aejb7R3wAVY

DnQj6YlCL18