4. ПВКВПанченко А. І., Волошина А. А., Болтянський О. В., Мілаєва І. І., Панченко І. А., Волошин А. А., Терещенко С. А., Волков С. В. Типові дорожньо-транспортні ситуації: посібник для самостійної роботи студентів. – Мелітополь: ВПЦ «Люкс», 2020. – 385 с.

Навчальний посібник охоплює 11 тем згідно Держстандарту України по підготовці водіїв автотранспортних засобів. У посібнику розглянуто типові дорожньо-транспортні ситуації у вигляді тематичних тестових завдань відповідно до Правил дорожнього руху України. В кожному завданні наведено декілька відповідей з яких тільки одна вірна. Наприкінці кожного завдання обґрунтовано правильну відповідь з посиланням на відповідні пункти Правил дорожнього руху України. Сприяє формуванню навичок правильної орієнтації, оцінки ситуації та прогнозування її розвитку при діях водія в конкретних умовах дорожнього руху.
Розраховано на студентів та слухачів курсів з підготовки водіїв автотранспортних засобів.