photo_2021-12-12_15-23-05    10 грудня на базі Університету почав працювати козацький курінь, за ініціативою спонсорів кафедри фізичного виховання та спорту ТДАТУ.
Перше заняття було ознайомче – розповідали про козацький курінь, сутність гуртка , розбирали що таке «лук», його історію та методику використання.
Лук — це один із найдавніших видів зброї метального типу, що відомий з доби мезоліту, призначений для стрільби стрілами. Стрільба відбувається за рахунок м’язової сили стрільця, яку лук накопичує як потенціальну енергію зігнутої дуги і потім, розпрямляючись, швидко перетворює в імпульс стріли.
Отаманом куреня став Лисенко Ігор Анатолійович, а заступником кафедри- Газаєв Валерій Нодарович.
В цілому, ознайомлення з куренем вийшло досить цікавим та пізнавальним, кожен залишився задоволений.
Дякуємо організаторам за таку перспективу.
З 13 грудня розпочнуться тренування усіх студентів факультету, тому кожен бажаючий зможе прийняти участь.
Не втрачай шанс та можливість, долучайся до козацького куреня, можливо це саме те, чого тобі не вистачало. Саме тут є можливість відчути це на собі та примкнути до козацької старшини.

За інформацією заступника декана факультету АТЕ З ОВР

ст. викладача Людмили Шлєіної