clipboard_image_24c2bf79a7a8a3aa    На засіданні були присутні  співробітників структурного підрозділу: декан факультету АТЕ  Іванова І.Є., заступники декана з навчальної роботи Тараненко Г.Г., Нєжнова Н.Г., Чебанова Ю.В., заступник декана з організаційної та виховної роботи Шлєіна Л.І., заступник декана з наукової роботи Скіба В.П., голова сектору профорієнтаційної роботи факультету Ангеловська А.О.
    Декан факультету Іванова І. Є. розпочала нараду з обговорення питання контролю роботи студентів з боку кураторів та заступників деканів з НР на освітньому порталі ТДАТУ згідно індивідуального графіку. Заступники декана з навчальної роботи звітували щодо проведеної роботи контролю відвідування занять студентами в рамках дистанційного навчання наголошено на посиленні контролю відвідування занять студентами в дистанційному режимі.
    Колективом деканату були визначені позитивні моменти в роботі колективу та визначені проблемні питання, окреслено шляхи їх вирішення. Незважаючи на умови роботи під час онлайн навчання є ряд питань, які необхідно обов’язково вирішувати в стислий період.
Окремим питанням було розглянуто стан ліквідації студентами заборгованостей по сплаті за навчання та визначено терміни її погашення.
    Акцентовано увагу на подальшій активній праці зі студентською  академічною спільнотою в умовах дистанційного навчання та наданні необхідної консультативної допомоги як від кураторів, викладачів, так і представників деканату.
Адже, злагоджена робота колективу – запорука результату!

За матеріалами заступника декана АТЕ з ОВР Людмили Шлєіної

clipboard_image_3a9cb6349ebc8976clipboard_image_6f8b35bef569dfca  clipboard_image_632538962d349487