photo_2024-04-08_14-07-09    Декан факультету АТЕ, к.с.г.н, доцент – Ірина ІВАНОВА розповіла про перспективні навчання на  факультеті АТЕ, ознайомила студентів Коледжу з, форматами навчальних, виробничих та закордонних практик в умовах воєнного стану, підкреслив можливість поєднання освітнього процесу та професійної діяльності за дуальною формою навчання.

На зустрічі був завідуюч  кафедри  геоекології та землеустрою факультету АТЕ к.с.г.н., ст. викладач – Максим ГАНЧУК,  д.г.н., професор, гарант ОП «Геодезія та землеустрій» – Людмила ДАЦЕНКО. Завідувач кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки к.с.г.н. – Максим КОЛЕСНІКОВ

Відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ, к.т.н., доцент ЧИЖИКОВ Іван Олександрович ознайомив потенційних абітурієнтів з особливостями вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного у 2024 році

Наприкінці онлайн-зустрічі, випускники коледжу мали змогу поставити свої питання відповідальному секретарю приймальної комісії ТДАТУ, декану та завідуючим.

Висловлюємо велику подяку керівництву коледжу за співпрацю та надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.

photo_2024-04-08_14-08-39 photo_2024-04-08_14-08-43