1   5.04.2024 року відбулась зустріч у форматі ZOOM-конференції з випускниками спеціальності Геодезія та землеустрій Новокаховського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Декан факультету АТЕ, к.с.г.н, доцент – Ірина ІВАНОВА мала вітальне слово та розповіла про перспективні спеціальності факультету АТЕ, знайомила студентів коледжу з перспективами та особливостями навчання в ТДАТУ, форматами навчальних, виробничих та закордонних практик в умовах воєнного стану, підкреслив можливість поєднання освітнього процесу та професійної діяльності за дуальною формою навчання все це пропонує абітурієнтам лідер сучасної європейської освіти – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.

Завідуюч  кафедри  геоекології і землеустрою факультету АТЕ к.с.г.н., ст. викладач – Максим ГАНЧУК та д.г.н., професор, гарант ОП «Геодезія та землеустрій» – Людмила ДАЦЕНКО також мали привітальні слова для будучих студентів нашого університету.

Відповідальний секретар приймальної комісії ТДАТУ, к.т.н., доцент ЧИЖИКОВ Іван Олександрович ознайомив потенційних абітурієнтів з особливостями вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету ім. Дмитра Моторного у 2024 році

Наприкінці онлайн-зустрічі, випускники коледжу мали змогу поставити свої питання відповідальному секретарю приймальної комісії ТДАТУ, декану та завідуючим. Випускників коледжу цікавило: кількість бюджетних місць на певній спеціальності; як і коли складати НМТ; як створити електронний кабінет; умови вступу із-за кордону тощо.

Висловлюємо велику подяку керівництву коледжу за співпрацю та надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.