clipboard_image_1bc4aa  24 квітня 2021 року відбувся День відкритих дверей у ТДАТУ в онлайн форматі. Спікерами заходу були: ректор ТДАТУ, д.т.н., професор Володимир КЮРЧЕВ, т.в.о. декана факультету АТЕ,  к.пед.н., доцент Галина ТАРАНЕНКО, заступники декана Юлія ЧЕБАНОВА, Ніна НЄЖНОВА, Людмила ШЛЄІНА, відповідальна за профорієнтаційну роботу Алла АНГЕЛОВСЬКА, завідувачі кафедр, викладачі, представники студентського самоврядування факультету та здобувачі вищої освіти. У форматі Ютуб-трансляції та zoom-конференції майбутнім абітурієнтам було надано інформацію про спеціальності університету, особливості освітнього процесу та наукові досягнення університету очима здобувачів вищої освіти, а також повідомлено про особливості вступу до університету, зокрема навчання на місцях державного замовлення, тощо.

Представники студентського самоврядування провели віртуальну екскурсію факультетом, кафедрами та навчальними аудиторіями, комп’ютерними класами, творчими студіями, гуртожитками, їдальнями, спортивним комплексом.

У режимі конференції на платформі ZOOM абітурієнти, батьки та всі зацікавленні  отримали відповіді на найактуальніші запитання, зокрема:

• з яких предметів потрібні результати зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на обрану спеціальність;
  • прохідні бали на місця державного замовлення на спеціальності факультету;
  • наявність гуртожитку і умови проживання у ньому;
  • можливості реалізації випускника університету після його закінчення;
  • особливості проходження закордонних практик та отримання подвійного диплому тощо.

Загалом, усі учасники заходу отримали позитивні емоції та задоволення від щирого спілкування.

Тож, бажаємо Тобі, Шановний Абітурієнт, зробити правильний вибір у своєму житті!

Обирай ТДАТУ!

Обирай АТЕ!

Бо Саме Тут Твоя Мрія!

Інформаційний супровід: т.в.о. декана АТЕ доцент Галина ТАРАНЕНКО,