1    Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного є флагманом у підготовці фахівців близька 20 спеціальностей. На факультет Агротехнологій та екології готують фахівців за 7 спеціальностями, зокрема, «Агрономія», «Садівництво та виноградарство», «Харчові технології», «Готельно-ресторанна справа», «Геодезія те землеустрій», «Екологія», «Цивільна безпека».

1 вересня 2021 року факультет АТЕ урочисто приймав першокурсників. З привітальними словами до здобувачів вищої освіти звернулася декан факультету АТЕ, доц. Ірина ІВАНОВА. Першокурсникам було представлено заступників декана з навчальної роботи доц. Галину ТАРАНЕНКО, Юлію ЧЕБАНОВУ, Ніну НЄЖНОВУ, заступника декана з наукової роботи Вікторію СКИБУ, заступника декана з виховної роботи Людмилу ШЛЄІНУ, заступника декана з профорієнтаційної роботи Аллу АНГЕЛОВСЬКУ. Здобувачі вищої освіти мали змогу познайомитися також із завідувачами кафедр, кураторами груп, представниками органів студентського самоуправління.

Наприкінці зустрічі декан факультету побажала усім здоров’я, оптимізму та успіхів у навчанні й запросила усіх до святкової фотозони факультету, після чого усі курси приступили до навчання згідно розкладу.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету АТЕ