1    31 серпня 2021 року відбулося засідання конкурсної комісії з переведення на вакантні бюджетні місця факультету агротехнологій та екології ТДАТУ у 21 ГРС групі.

Комісія засідала у складі декана факультету АТЕ, доц. Ірини ІВАНОВОЇ, заступників декана з навчальної роботи доц. Галини ТАРАНЕНКО, Юлії ЧЕБАНОВОЇ, Ніни НЄЖНОВОЇ, заступника декана з виховної роботи Людмилу ШЛЄІНУ, заступника декана з профорієнтаційної роботи Алли АНГЕЛОВСЬКОЇ, завідувача кафедри ХТГРС проф. Олесі ПРІСС, куратора 21 ГРС групи Тетяни КАРМАН та представників студентського самоврядування факультету АТЕ Марії СЕВАСТЬЯНОВИЧ, Єлизавети ДЯТКОВОЇ та Тетяни ГЛАГОВСЬКОЇ.

Було розглянуто 6 заяв від здобувачів 21 ГРС групи. Відповідно до «Положення про переведення здобувачів вищої освіти з навчання за рахунок коштів фізичних або юридичних осіб на навчання за рахунок коштів державного бюджету у Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного» (п. 1.6.) було визначено кандидатуру на переведення на бюджет – Василенко А. О. Рішення комісією було прийнято одноголосно.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету АТЕ