Глобалізація диктує свої закони і підприємства висувають до співробітників все більше вимог. Бажаючих отримати додаткові знання є багато, але не всі можуть присвятити навчанню весь вільний час. Поєднувати навчання та роботу непросто, проте можливо, адже більшість закладів вищої освіти пропонує навчання без відриву від виробництва.

Сучасна система освіти вимагає свідомого ставлення до навчального процесу студентів як денної, так заочної форми навчання, а тому питання щодо визначення індивідуальної освітньої траєкторії та її коригування є вкрай актуальним. У зв’язку із цим освітні програми будь-якої спеціальності у ТДАТУ ім. Дмитра Моторного узгоджуються начальником Навчально-наукового інституту загальноуніверситетської освіти Гальком С.В зі добувачами вищої освіти заочної форми навчання, специфіка якої вимагає урахування особливостей поєднання освітнього процесу з графіком на основному місці роботи студента та вимагає визначення і з’ясування індивідуальної освітньої траєкторії в системі «гарант ОП – здобувач вищої освіти – керівник структурного підрозділу – стейкхолдер».

З метою удосконалення та отримання зворотного зв’язку від здобувачів вищої освіти заочної форми навчання щодо побудови їх освітньої індивідуальної траєкторії відбулась чергова зустріч студентів 2-3 курсів спеціальностей «Цивільна безпека» та «Екологія» з деканом факультету АТЕ Івановою І.Є., заступником начальника ННІ ЗУП Мітковим В.Б. та завідувачами кафедри цивільної безпеки та кафедри геоекології та землеустрою.

Гарантами ОП «Цивільна безпека» та «Екологія» – проф. Рогачем Ю.П. та проф. Даценко Л.М. – крім визначення аспектів ОП, систематично обговорюються нові підходи до вибору дисциплін вибіркового блоку. На останній зустрічі було акцентовано увагу на оновленій системі вибору дисциплін, що буде представлена на сайті університету впродовж лютого-березня поточного навчального року.

Зважаючи на те, що заочна форма навчання є вкрай необхідною для тих, хто за певних обставин не може навчатися на денній формі, освітня програма має враховувати потреби студентів як денної, так і заочної форми навчання та якісно вибудовувати індивідуальну освітню траєкторію кожного здобувача вищої освіти європейського простору!

Інформаційний супровід:

декан факультету АТЕ Іванова І.Є.

IMG_20200218_112628 IMG_20200218_112848 IMG_20200218_112911 IMG_20200218_115206 IMG_20200218_115255 IMG_20200218_115512 IMG_20200218_115522