photo_2023-11-11_14-44-31-839x839    Вільні, амбітні, розумні – це все про сучасне українське студентство! Сьогодні саме ви у фокусі уваги! Ваша молодість, успіх і творчість!

Молоді та прогресивні студенти двох Мелітопольських закладів вищої освіти об’єдналися як ніколи!

Студентство Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного та Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відсвяткували Міжнародний день студента.

Захід відбувся 16 листопада 2023 року у змішаному форматі та об’єднав стукіт сердець безлічі молодих незламних українців з різних куточків країни та світу!

У кожного університету є своя історія, але на жаль, повномасштабне вторгнення росії відкрило нову сторінку героїзму, стійкості та мужності студентства та усіх українців.

Новое изображение    На початку телемосту усі учасники згадали та віддали шану  тим, хто в боротьбі за волю і кращу долю України у війні з росією не дожив до сьогоднішнього дня, Хвилиною мовчання… у пам’ять загиблим! На жаль, є працівники, випускники та студенти, які загинули, захищаючи Україну від російського агресора, заради нашого мирного життя у вільній Україні.

Завдяки нашим героям, сьогодні ми мали можливість зібратися разом на урочистій події.

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини: перше кохання.., пізнання світу.., становлення особистості та визначення подальшого шляху.

Зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, звершень і досягнень у науці, мистецтві, культурі.

photo_2023-11-16_12-48-52З привітальним словом до студентів звернулись: ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, професор, доктор технічних наук Сергій Кюрчев та перший проректор Мелітопольського державного педагогічного університету, доктор соціологічних наук, професор Наталя Глебова.

На заході було відзначено найкращих студентів ТДАТУ та МДПУ і Новое изображение1нагороджено Почесними грамотами, за активну життєву позицію, суспільно-громадську діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики, активну участь у житті університету та з нагоди відзначення Міжнародного дня студента.

photo_2023-11-16_12-50-41Найзнаменнішою подією цього заходу було творення величезного та символічного розпису нашого символу гордості – прапору України! Кожен присутній у святковій залі, мав унікальну можливість додати краплинку в цей надзвичайний твір, написавши побажання своєму університетові та місту Мелітополь. Кожен малюнок, кожен слід від ручки чи маркера став виразом нашої об’єднаної підтримки та любові до України! Після деокупації нашого рідного Мелітополя – ці прапори будуть займати своє поважне місце в наших університетах.

Друга частина заходу проходила у дружньому родинному колі кожного університету. У теплій родинній атмосфері студенство продовжило розписувати прапор побажаннями. Саме сьогодні, наші студенти! Наш ТДАТУ! Вітаємо! Зичимо міцного здоров’я, благополуччя та життєстійкості, особливо в такі нелегкі часи.

Сучасні, освічені, мужні та вільні – ви сьогодення України та її прекрасне майбутнє!

До скорої зустрічі у Мелітополі! З ДНЕМ СТУДЕНТА! Ми всі єдині  з Мелітополем у серці…!

За інформацією заступника деканафакультету АТЕ