Слайд1    Мінченко Олександра  студентка Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного навчається на факультеті агротехнологій та екології за спеціальністю 101 Екологія, наразі здобуває освіту за другим (магістерським) рівнем.

Активна, відповідальна, надійна, працьовита, дисциплінована студентка з вираженими здібностями до навчання, лідерськими якостями та хистом до науки.

Під час навчання брала участь у Всеукраїнській науково-практичній студентській конференціїї, що відбувалась 12-18 листопада 2020 року в Мелітополі; учасниця проєкту «ECOLITRACY: Екологічні знання та звичка на першому кроці до екологічного стилю життя». У жовтні 2022 року брала участь у ІІ-му Всеукраїнському конкурсі наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих вчених «Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни та повоєнного відновлення» за пріоритетним напрямком дослідження «Екологічна безпека у господарській діяльності під час війни та проблеми реалізації екологічних прав людини».Новое изображение

Є активним учасником студентського самоврядування та творчих ініціатив університету. Учасниця театральної студії «МОСТ» та вокальної студії «Golden Voice». Є волонтером молодіжного центру «People.ua»

Наразі працює у міжнародній гуманітарній організації Project HOPE, на посаді фахівця з управління проєктами та програмами. Відповідальна за організацію гуманітарної допомоги громадам Запорізької області включаючи території, які знаходяться біля лінії бойових дій.  Починала свою роботу у Project HOPE у складі мобільних медичний блигад, які надавали медичну та гуманітарну допомогу переселенцям у Дніпропетровські області, а згодом і на деокупованих територіях Харківської, Херсонської області та прифронтових частинах Запорізької та Донецької області.

У майбутньому прагне поєднувати професію еколога та гуманітарного працівника у міжнародній діяльності. Саме такими соціально-свідомими та дієвими студентами як Олександра прогресивне майбутнє незалежної України!