Новое изображение    День студента – свято всіх студентів, яке в Україні відзначають як і в більшості країн світу – 17 листопада, також відоме як Міжнародний день студентів.

Свято асоціюється з молодістю, романтикою і веселощами.

17 листопада 2013 року на факультеті агротехнологій та екології у теплій і доброзичливій атмосфері в режимі онлайн  відбулось святкування Міжнародного дня студента.

На початку зустрічі студентів привітала декан факультету АТЕ, кандидат сільсько-господарських наук, доцент, Ірина Іванова, побажавши студентам щодня перемагати лінь та нудьгу, з кожною лекцією ставати на крок ближче до мрії, освоювати обрану професію у повній мірі, мати у своєму житті багато добрих друзів та безліч можливостей для створення власного щастя.

Студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

16 листопада 2013 р., в нашому університеті відбулось святкування Дня студента, нажаль не у всіх була можливість приєднатись до святкування, тому на святкуванні під Оду ТДАТУ усі мали можливість  переглянути відеоряд як відбувалось святкування.

Також під час урочистої події студентів привітали: заступники декана, завідувачі випускових кафедр та голова студентської ради факультету АТЕ.

Молодість – це краса, а студентська молодість – то краса помножена на розум, талант, наполегливість та завзятість. А мрія у сучасного студента сьогодні одна – мати можливість здобувати ефективну і якісну освіту у вільній і незалежній Україні. Сьогодні, наш студентський фронт, маєте працювати на благо держави, допомагати наближати день нашої перемоги і примножувати цінності рідної землі, адже, сьогоднішні студенти, – наше майбутнє, майбутнє України!

За інформацією заступника декана факультету АТЕ