image_2022-10-05_10-22-16 image_2022-10-05_10-13-54 1

Студентське життя – це не тільки складання іспитів і заліків. Студентські роки – це той час у житті людини, коли відбуваються найяскравіші відкриття, а бажання рухатися вперед змушує домагатися більших успіхів. Ця прекрасна пора, про яку мріє, мабуть, кожний школяр, за всіх часів була і є символом молодості, веселощів і першої любові. Студентські роки – це доросле й повноцінне життя, яке ще не увійшло в колію буденності. Це торжество юності і здоров’я, усвідомлення того, що всі шляхи на світі відкриті для рішучих і цілеспрямованих підкорювачів неможливого. Студентство – це відмінний шанс побачити світ, приєднавшись до однієї з численних програм обміну, це пора нових знайомств і знаходження міцної дружби на довгі, довгі роки.
5 жовтня на кураторській годині новоспечені студенти мали змогу познайомитись ближче з представниками студентської ради факультету АТЕ.
Голови розповіли про задачі, алгоритми дій, важливість та роль своїх секторів. Не обійшлось без жартів та цікавих прикладів застосування отриманих знань у подальшій діяльності.
У відповідь студенти поділились загальним баченням про студраду та власним досвідом участі в різного роду заходах.
Зустріч пройшла тепло та весело у невимушеній атмосфері, тож першокурсники сповнились натхненням та бажанням долучитись до нашої великої, дружньої родини.
На разі вже десятки студентів заповнили реєстраційні анкети з вказанням бажаного напрямку діяльності в університеті.
Тепер з нетерпінням чекаємо на нашу плідну співпрацю!

Зповагою – студентська рада факультету АТЕ ТДАТУ