Новое изображение    На платформі відкритого простору допомоги “САМЕ ТУТ” 5 листопада 2023 року відбулась зустріч Мелітопольського міського голови, голови Асоціації “Нескорених громад” Івана Федорова  з представниками мелітопольської громади у Запоріжжі – “Нескорена громада Мелітополя:виклики сьогодення”. До складу фокус-групи, як представник молоді був запрошений студент факультету агротехнологій та екології ТДАТУ Євген Пенчук. Під час дискусії були оголошені та обговорені проблеми внутрішньо переміщених осіб різних соціальних категорій. Такій підхід допомогає напрацювати нові механізми взаємодії між владою та суспільством та   допоможе розв’язати питання ВПО з Мелітопольщіни. Як учасник дискусії від студенської спільноти Євген Пінчук оголосив як проблеми молоді, з якими вони стикаються сьогодні, так і труднощі, які можуть виникнути під час деокупації в сфері освіти очіма студентів . Впродовж дня робота у фокус-группах допомогла генерувати ідеї  та інструменти для реалізації ініціатив щодо соціальної підтримки ВПО сьогодні та в період деокупації міста Мелітополя.

Керівництво університету та факультету АТЕ висловлює  Мелітопольському міському голові Івану Федорову та    модераторам заходу подяку за  можливість молоді ТДАТУ брати участь у заходах щодо розробки пропозицій покращення соціальних послуг для молоді ВПО.

Об’єднуємо громаду, щоб разом повернутися до майбутньої деокупованої Мелітопольщини. Для цього спільно долаємо виклики, які постають перед вимушеними переселенцями з ТОТ зараз.

photo_2023-11-06_07-36-00 photo_2023-11-06_07-36-44 photo_2023-11-06_07-36-49 photo_2023-11-06_07-36-54

Декан факультету АТЕ Ірина Іванова