Новое изображение    2 листопада 2023 р., колективом факультету Агротехнологій та екології в межах профорієнтаційного плану роботи на 2023-2024 н.р. було організовано зустріч декана факультету, представників кафедри рослинництва та садівництва імені В.В. Калитки з керівництвом ВСП «Мелітопольський  фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» та студентами випускового курсу спеціальності «Агрономія».
    В процесі зустрічі на платформі ZOOM  декан факультету АТЕ к.с.-г. н., доцент Ірина Іванова  ознайомила студентів коледжу з перспективами та особливостями навчання в ТДАТУ, форматами навчально-виробничої та закордонних практик в умовах сьогодення, підкреслила можливість поєднання освіти та трудової діяльності за дуальною формою  навчання.
     Завідувач кафедри  к.с.г.н., доцент – Максим Колесніков ОП “Агрономія ” ОР “Бакалавр” презентували випускникам коледжу ОП за  спеціальністю «Агрономія».
    Висловлюємо велику подяку адміністрації коледжу за співпрацю та надану можливість проведення зустрічі з випускниками Мелітопольського коледжу.