19 лютого 2020 р. на факультеті АТЕ ТДАТУ було проведено пізнавальний квест «Вектори побудови освітньої траєкторії» для здобувачів вищої освіти денної та заочної форм навчання спеціальностей: «Цивільна безпека», «Екологія», «Геодезія та землеустрій»,«Готельно-ресторанна справа».

Представниками деканату було запропоновано в ігровій формі обговорити питання щодо механізмів побудови індивідуальної освітньої траєкторії, особливостей надання освітньої, консультативної та інформаційної підтримки в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного.

Завдяки низці змодельованих ситуацій було акцентовано увагу на питаннях щодо дотримання академічної доброчесності та важливості загальноуніверситетських служб та відділів, які відповідають за підтримку здобувачів вищої освіти та надають консультаційну допомогу як у навчальній, так і позанавчальній сферах на всіх етапах навчання.

Під час пізнавального квесту було закріплено розуміння того, що кожен представник студентської спільноти має права та обов’язки, які регламентуються нормативними документами як зовнішнього, так і внутрішнього рівня, враховуючи автономію університету та зроблено акцент на важливості в цьому процесі наявності в університеті освітнього омбудсмена М.Семенова, до функцій якого входить захист прав здобувачів вищої освіти та вирішення питань врегулювання конфліктних ситуацій щодо доброчесності освітнього процесу.

За результатами роботи усі учасники отримали солодкі заохочення від декана факультету АТЕ доц. Іванової І.Є. та низку позитивних вражень.

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ ТДАТУ

з навчальної роботи доц. Тараненко Г.Г.