Коледж9 жовтня 2023 року відбулась зустріч на платформі Zoom з випускниками спеціальностей Агрономія і Геодезія та землеустрій  Ногайського фахового коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.
    Декан факультету АТЕ, к.с.г.н, доцент – Ірина ІВАНОВА мала вітальне слово та розповіла про перспективні спеціальності факультету АТЕ, дуальну форму навчання, міжнародні практики та стажування, гарантоване працевлаштування, цікаве студентське життя – все це пропонує абітурієнтам лідер сучасної європейської освіти – Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного.
    Завідуюч  кафедри “Рослиництва та садівництва”  к.с.г.н., доцент – Максим КОЛЕСНІКОВ та к.с.г.н., ст. викладач кафедри “Геокології та землеустрою” – Вікторія СКИБА, презентували освітні програми за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти.
photo_2023-10-10_09-28-49    В процесі  зустрічі був прийнят  формат подальшого спілкування студентів коледжу з представниками кафедри “Рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки” та кафедри “Геокології та землеутрою” для отримання вичерпної інформації про спеціальність та умови вступу  у 2024 році.
    Висловлюємо велику подяку керівництву коледжу за співпрацю та надану можливість проведення онлайн-зустрічі з випускниками.