photo_2023-10-11_15-39-12 Головним мотивом вибору професії серед студентів є престиж вищої освіти, престиж професії та можливість отримати високооплачувану роботу.

10.10.2023 р. Колективом факультету агротехнологій та екології в межах профорієнтаційного плану роботи на 2023-2024 н.р. було організовано зустріч з представників кафедри “Геокології та землеустрою”  та  ” ВСП  Новокаховський  фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного”

В процесе зустрічі на платформі ZOOM  декан факультету АТЕ к.с.-г. н., доцент Ірина ІВАНОВА  ознайомила студентів коледжу з перспективами та особливостями навчання в ТДАТУ.

Презентувала освітню програму за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти  ст. викладач кафедри “Геокології та землеустрою” – Вікторія СКИБА,  пояснили форматами навчально-виробничої та закордонних практик в умовах сьогодення, підкреслила можливість поєднання освіти та трудової діяльності за дуальною формою навчання .photo_2023-10-11_15-39-32

В ході зустрічі було визначено формат подальшого спілкування студентів коледжу з представниками кафедри “Геокології та землеустрою” для отримання профорієнтаційної консультації та  інформації про спеціальність, умови вступу в 2024 році.

Дякуємо адміністрації коледжу за спільну профорієнтаційну роботу та надану можливість проведення зустрічі з випускниками Новокаховського колежду.