Розширене засідання студентської ради факультету АТЕ    24 жовтня на факультеті АТЕ відбулось розширене засідання студентської ради на яке було запрошено старост та заступників старост академічних груп. Зустріч була проведена за допомогою онлайн-платформи Zoom. Зі вступним словом виступила голова студентської ради факультету АТЕ, Дяткова Єлизавета.

Було розглянуто наступні питання:

1. Обговорення освітньо-професійних программ за якими реалізується підготовка здобувачів вищої освіти на факультеті;

2. Відвідування занять студентами;

3. Обговорення пропозицій щодо проведення онлайн заходів на факультеті;

4. Стипендиальне забезпечення;

5. Різне.

Студентським колективом були визначені позитивні моменти в роботі та визначені проблемні питання, окреслено шляхи їх вирішення. Незважаючи на умови онлайн навчання є ряд питань, які необхідно обов’язково вирішувати в стислий період.

Акцентовано увагу на подальшій активній співпраці студентської ради зі старостами та студентами академічних груп факультету.

Інформаційний супровід, студентка 41 ГЗ групи Поліна Чернишова