4    Напередодні початку нового навчального року на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ відбулася робота навчально-виховної комісії під головуванням декана факультету АТЕ, доц. Ірини ІВАНОВОЇ.

Було запрошено здобувачів вищої освіти, які мають одну або дві заборгованості з літньої екзаменаційної сесії, та кураторів груп, у яких навчаються здобувачі та заступників декана з навчальної роботи доц. Галину ТАРАНЕНКО, Юлію ЧЕБАНОВУ, Ніну НЄЖНОВУ та заступника декана з виховної роботи Людмилу ШЛЄІНУ.

1На зустрічі була проведена індивідуальна робота з кожним студентом, обговорено причини ситуації, що склалася, та попереджено про можливість відрахування. Усі здобувачі вищої освіти, які мають одну або дві заборгованості з літньої екзаменаційної сесії, зобов’язалися у дводенний термін виправити ситуацію та не допускати подібного надалі. Кураторам академічних груп, у яких навчаються боржники, було рекомендовано приділяти більше уваги і, за можливості, попереджати виникнення подібних ситуацій.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету АТЕ