KRUGLIY_ST_L 8 квітня 2020 року на факультеті агротехнологій та екології відбувся методичний онлайн-семінар «Виховуємо гендерну культуру здобувачів аграрних закладів вищої освіти» для кураторів академічних груп на тему: «Сутність та структура гендерної культури здобувачів аграрних закладів вищої освіти». Зустріч провели: керівник Центру Гендерна Просвіта Воровка М. І. спільно з заступником декана з ОВР факультета АТЕ (аспіранткою кафедри педагогіки та педагогічної майстерності МДПУ) Шлєіною Л.І.

Мета: поглиблення знань кураторів академічних груп про сутність понять «гендер», «гендерна культура» «виховання гендерної культури у здобувачів аграрних ЗВО».

Форма проведення – лекція з елементами бесіди.

Семінар складався з таких питань як:

• Ретроспективний аналіз проблеми виховання гендерної культури студентської молоді
  • Сутність, структура гендерної культури здобувачів аграрних ЗВО
  • Робота творчих груп. Творче завдання: розробити модель гендерної культури здобувача аграрного ЗВО.
  • Обговорення результатів проектувальної діяльності.

Під час роботи семінару кожен з учасників семінару мав можливість висловити свої думки і внести свої пропозиції щодо організаційно-педагогічних умов формування гендерної культури здобувачів аграрних ЗВО.

photo_2020-04-10_13-37-472 photo_2020-04-10_113-39-42