10 березня під час великої перерви у дворі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного біля пам’ятника Тарасові Григоровичу Шевченку відбувся мітинг, присвячений пам’яті Великого Кобзаря.
Всім відома любов митця до рідної Батьківщини попри перипетії життя і надзвичайно тяжку долю багатьох не залишає байдужими і сьогодні.

“Учітесь, читайте,
І чужому научайтесь,
Й свого не цурайтесь.”

(“І мертвим, і живим…”)

Студенти факультету агротехнологій та екології щороку беруть активну участь у мітингах, приурочених до дня народження Тараса Григоровича.
Вшановуючи пам’ять Кобзаря, студенти читали вірші поета, розповідали про віхи його біографії, аналізували твори Кобзаря і відзначали їх актуальність в даний час.
По закінченню заходу відбулася урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника українського поета.
Своїм життям Тарас Шевченко показав приклад мужності, патріотизму і незламності духа.

За матеріалами  заступника декана з ОВР АТЕ Людмили Шлєіної

2 DSC_0012 DSC_0013