17 грудня 2020 року на факультеті АТЕ відзначили роботу науковців.

Вручено Подяки наукового керівника переможця обласного конкурсу для обдарованої молоді Запорізької обласної державної адміністрації д.т.н., професору кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Прісс О.П., д.с.-г.н., професору кафедри рослинництва імені професора В.В.Калитки Єременко О.А. та к.б.н., доценту кафедри геоекології і землеустрою Щербині В.В.

Нагороджено дипломами переможця обласного конкурсу для обдарованої молоді в галузі науки, у номінації сільськогосподарські науки (категрія: молоді науковці) – к.с.-г.н., доцента кафедри харчових технологій та готельно-ресторанної справи Білоус З.В., у номінації: сільськогосподарські науки (категорія: студент) – студентку 21 МБ АГ групи Черняєву Г.С,  у номінації: біологічні, хімічні та екологічні науки (категорія: студент) – студентку 21 МБ ЕК Тишковець Г.О.

Пишаємося вашими здобутками та бажаємо подальших успіхів та натхнення у науковій царині!

Інформаційний супровід:

заступник декана АТЕ з НР