Студентський омбудсмеDSC_0002н

СЕМЕНОВ МИКИТА

Омбудсмен – це посадова особа, яка контролює дотриманням законних прав та інтересів громадян у діяльності органів виконавчої влади. Наразі посада омбудсмена існує в понад 100 країнах світу.

«Захисником» студентів ТДАТУ став Микита Семенов. Саме він обійняв посаду студентського омбудсмена.

4 грудня 2019 року на зведеній кураторській годині студентство факультету агротехнологій та екології познайомились зі студентським омбудсменом ТДАТУ.

До функцій омбудсмена в ТДАТУ входять контроль за дотриманням прав та свободи студентів, представлення студентського колективу перед держорганами і запобігання конфліктних ситуацій. Звернутися до омбудсмена можуть лише студенти ТДАТУ.

Семенов Микита до того, як стати омбудсменом, входив до складу студентської ради університету. Він є заступником голови студентської ради університету.

За матеріалами заступника декана з ОВР Шлєіної Л.І.