photo_2020-10-14_11-41-11    Омбудсмен – це посадова особа, яка контролює дотриманням законних прав та інтересів громадян у діяльності органів виконавчої влади. Наразі посада омбудсмена існує в понад 100 країнах світу.

«Захисником» студентів ТДАТУ став Микита Семенов. Саме він обійняв посаду студентського омбудсмена.

30 вересня 2020 року на зведеній кураторській годині за допомогою платформи ZOOM студенти спеціальностей “Садівництво та виноградарство”, “Геодезія та землеустрій”  факультету агротехнологій та екології, а також студенти зустрілись  зі студентським омбудсменом ТДАТУ.

До функцій омбудсмена в ТДАТУ входять контроль за дотриманням прав та свободи студентів, представлення студентського колективу перед держорганами і запобігання конфліктних ситуацій. Звернутися до омбудсмена можуть лише студенти ТДАТУ.

Семенов Микита до того, як стати омбудсменом, входив до складу студентської ради університету. Він є заступником голови студентської ради університету.

Голова ради студентського самоврядування Швед Євгеній розказав студентам про діяльність студентської ради, і наголосив на тому що студентський актив  може впливати на формування освітнього простору.

Студентство факультету у повній мірі реалізовує своє право вирішувати питання навчання і побуту, брати участь в управлінні факультетом. А відбувається цей процес під керівництвом лідера студентської ради.

.

За матеріалами заступника декана з ОВР Шлєіної Л.І.

photo_2020-10-14_11-41-12photo_2020-10-14_11-41-13 (2)