photo_2021-09-16_12-42-05 (2)    16 вересня 2021 р. на факультеті АТЕ було організовано зустріч студентів факультету АТЕ спеціальностей  «Готельно-ресторанна справа», «Геодезія та землеустрій з Уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції у ТДАТУ – Максимом ГОСТЄВИМ.

Метою зустрічі стало – надання базових знань про протидію корупційним діянням у сфері освіти, засвоєння норм антикорупційного законодавства, формування негативного ставлення до проявів корупції в освітній діяльності, здатності запобігати виникненню корупційних діянь, протидіяти проявам корупції й усувати наслідки правопорушень, пов’язаних із корупцією.

Розглянуто сутність державної антикорупційної політики України, пріоритети, шляхи й принципи її реалізації; нормативно-правове забезпечення й інші умови діяльності про запобігання корупції; передумови виникнення корупції; підстави й порядок здійснення адміністративних дій у разі ви-
явлення корупції, тощо.

Національне агентство здійснює координацію та методичне забезпечення діяльності уповноважених підрозділів (уповноважених осіб).

Максим ГОСТЄВ роз’яснив студентам правові аспекти запобігання та виявлення корупції у ТДАТУ та надав вичерпні відповіді на питання.

Інформаційний супровід:

заступник декана факультету

з ОВР АТЕ Людмила ШЛЄІНА

photo_2021-09-16_11-30-38 (2) photo_2021-09-16_11-30-38photo_2021-09-16_12-42-05 (2)