2 грудня 2021 р. зав. кафедри комп’ютерних наук доцент Сергій ШАРОВ та старший викладач кафедри Ольга ЗІНОВ’ЄВА відвідали Фруктовський ліцей Новенської селищної ради.

В ході заходу викладачі активно поспілкувалися з учнями 11 класу. Майбутні абітурієнти дізналися про особливості умов вступу до ТДАТУ у 2022 році, отримали інформаційні листки, матеріали про навчання за всіма спеціальностями, які здійснюються в університеті. У ході спілкування випускники отримали вичерпні відповіді на усі запитання, які у виникли щодо майбутньої вступної компінії.

Сподіваємося на подальшу співпрацю зі школярами і запрошуємо усіх бажаючих до лав студентства Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!