1 грудня на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (місто Київ) у режимі відео конференції відбулася VIII Міжнародна конференція «INFORMATION TECHNOLOGY AND IMPLEMENTATION (IT&I)».

Від Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на конференцію в секції «E-commerce, E-government and E-learning Technologies»  було представлено результати досліджень, здійснених в рамках проєкту  «Теоретичне обґрунтування та розроблення інформаційної системи семантичної ідентифікації, документування та обробки результатів неформального та інформального навчання», на тему «Use of Semantic Technologies for  Validation of e-Learning Outcomes» (автори  Юлія Рогушина, Сергій ПриймаОксана Строкань, Анатолій Гладун). Колектив авторів з доповіддю представила кандидат ф.м-.н., доцент, старший науковий співробітник відділу Автоматизованих інформаційних систем Інтситуту програмних систем Юлія РОГУШИНА.

Проведення міжнародних конференцій сприяє розвитку наукової співпраці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного з вищими навчальним закладами інших країн, поширенню наукової інформації та встановленню наукових зв’язків.

Дякуємо всім учасникам проєкту за плідну працю! Бажаємо подальших успіхів на науковій ниві!