8 лютого 2022 року завідувач кафедри комп’ютерних наук Сергій ШАРОВ, старший викладач кафедри КН Ольга ЗІНОВ’ЄВА  разом із старшим викладачем кафедри вищої математики та фізики Ольгою ІЩЕНКО з метою профорієнтаційної роботи відвідали Фруктівський ліцей.

Викладачі зустрілися з випускниками ліцею, надали їм інформацію про спеціальності ТДАТУ, розповіли про умови вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, запросили учнів на День відкритих дверей, який відбудеться в он-лайн режимі 26 лютого. Було роздано рекламний матеріал та надані контактні дані для консультування з питань вступу на навчання.

Під час спілкування випускники отримали відповіді на усі запитання, що стосувалися Вступу 2022. Будемо раді бачити випускників серед студентів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного!